Pamięć RAM Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2K4000C19W
Zdjęcia 6 |
Corsair CMT16GX4M2K4000C19W |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2K4000C19W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
No name Corsair Dominator Platinum RGB, DDR4-4000, CL19 — podwójny zestaw | 965 zł |
Pamięć Corsair Dominator Platinum RGB, DDR4, 16 GB, 4000MHz, CL19 (CMT16GX | 499 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Corsair DDR4 - 16 GB - 4000 - CL - 19 - Dual Kit - D | 886 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Corsair Dominator Platinum RGB 16GB DDR4 4000MHz CL1 | 578 zł |
Modyfikacje Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb
Ceny na Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2E3200C16 | od 359 zł | 9 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2Z3200C16 | od 397 zł | 5 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3200C16 | od 385 zł | 11 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3600C18 | od 299 zł | 7 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2K4000C19W | od 499 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →