Оперативна пам'ять Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2Z3200C16
Фото 6 |
Corsair CMT16GX4M2Z3200C16 3200 МГц CL16 3200 МГц CL16 (16-18-18-36) 3200 МГц CL16 (16-18-18-36) 3600 МГц CL18 (18-19-19-39) 4000 МГц CL19 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb
Ціни на Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2E3200C16 | від 359 zł | 7 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2Z3200C16 | від 397 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3200C16 | від 432 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2C3600C18 | від 424 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR4 2x8Gb CMT16GX4M2K4000C19W | від 963 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →