Namiot Coleman Meadowood 6 Long BlackOut (2000037069)
Zdjęcia 8 |
Coleman Meadowood 6 Long BlackOut
4 -osobowe
22.5 kg
6 -osobowe 25.8 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:6
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:25.8 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Coleman Meadowood 6 Long BlackOut
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coleman Meadowood 6L namiot BlackOut 2000037069 | 3 969 zł |
Namiot turystyczny Coleman Meadowood 6 Long | 3 780 zł |
Namiot kempingowy 6-osobowy Coleman Meadowood 6 Long blue | WYSYŁKA W 24H | 3 780 zł |
Coleman, Namiot, Meadowood 6 Long | 3 969 zł |
Namiot 6-osobowy Coleman Meadowood 6 Long | 4 000 zł |
Modyfikacje Coleman Meadowood 6 Long BlackOut
Ceny na Coleman Meadowood 6 Long BlackOut |
---|---|---|---|---|
Coleman Meadowood 4 Long BlackOut | od 3 060 zł | 7 oferty | ||
Coleman Meadowood 6 Long BlackOut | od 3 780 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →