Obudowa Chieftec BS-10B-300 Zasilacz 300 W czarny
Zdjęcia 8 |
Chieftec BS-10B-300 Zasilacz 300 W czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:300 W
Przedziały 5,25 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Chieftec BS-10B-300 Zasilacz 300 W czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec BS-10B-300 unité Centrale Mini Tower Noir 300 W | 402 zł |
Chieftec OBUDOWA CHIEFTEC UNI BS-10B-300-FOB | 440 zł |
OBUDOWA CHIEFTEC UNI BS-10B-300-FOB - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 408 zł |
OBUDOWA CHIEFTEC UNI BS-10B-300-FOB | 417 zł |
Chieftec Bs-10b-300-fob Tower Case Czarny | 465 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →