Obudowa Chieftec LIBRA LF-02B bez Zasilacz
Chieftec LIBRA LF-02B bez Zasilacz
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:2 szt.
Zewnętrzne wnęki 3,5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:4 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Chieftec LIBRA LF-02B bez Zasilacz
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec Libra LF-02B czarna Midi-Tower obudowa PC LF-02B-OP | 373 zł |
Obudowa Chieftec Libra LF-02B-OP | 274 zł |
Obudowa CHIEFTEC LF-02B-OP | 279 zł |
Chieftec Libra LF-02B 400W OB-CHI-411 | 407 zł |
Chieftec Obudowa Chieftec LF-02B-OP (kolor czarny) | 300 zł |
pokaż 12 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości obudowy Chieftec LIBRA LF-02B:
- Regulowane mocowanie karty graficznej
PolecamyPorównaj w tabeli →