Obudowa Chieftec UNC-410S-B-U3 bez Zasilacz
Zdjęcia 11 |
Kup Chieftec UNC-410S-B-U3 bez Zasilacz
Listan CM-09B-U3-OP Midi-Tower obudowa do komputera G0573 | 979 zł |
Chieftec UNC-410S-B-U3-OP OB-CHI-0039 | 979 zł |
Obudowa serwerowa Chieftec UNC-410S-B-U3-OP | 1 146 zł |
Obudowa komputerowa CHIEFTEC UNC-410S-B-U3-OP, mini ATX | 1 076 zł |
Montaż w stojaku
Chieftec UNC-410S-B-U3 to obudowa komputerowa do montażu w czterojednostkowej szafie serwerowej 4U. Wykonany ze stali o grubości 1,2 mm, dzięki czemu waży przyzwoite 13 kilogramów. Obsługuje płyty główne ATX i MicroATX, a także karty graficzne o długości do 33 centymetrów. Chłodnica procesora pasuje do wysokości do 14 cm.
Zasilanie awaryjne
Domyślnie obudowa wyposażona jest w dwa wentylatory 90 mm. Są miejsca na jeszcze trzy śmigła: jedno 80 mm i dwa 60 mm. W zasilaczu można zamontować albo jeden klasyczny ATX, albo jednocześnie dwa wyspecjalizowane serwery, które realizują funkcję redundantnego tworzenia kopii zapasowych. W sprzedaży dostępna jest również wersja obudowy z preinstalowanym zasilaczem o mocy 400 W.
Zmywalny filtr
Drzwi wejściowe obudowy zamykane są na klucz, co uniemożliwia dostęp osobom niepowołanym. Za nim znajdują się dwa porty USB 3.0 (na co wskazuje indeks U3 w nazwie modelu), zewnętrzne gniazda na trzy dyski 5,25-calowe i jeden 3,5-calowy. Wewnątrz obudowy można umieścić jeszcze cztery dyski twarde. W zestawie znajduje się łatwo wyjmowany i nadający się do mycia filtr przeciwpyłowy.