Obudowa Chieftec UK-02 czarny
Zdjęcia 8 |
Chieftec UK-02 czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Chieftec UK-02 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec UK-02B-OP kostka czarna UK-02B-350GPB | 155 zł |
Obudowa CHIEFTEC UK-02B-350GPB | 135 zł |
Obudowa CHIEFTEC UK-02B-350GPB UK-02B-OP | 135 zł |
Obudowa Chieftec UK-02B-OP ATX bez zasilacza | 147 zł |
Modyfikacje Chieftec UK-02
Ceny na Chieftec UK-02 |
---|---|---|---|---|
Chieftec UK-02 biały | od 194 zł | 2 oferty | ||
Chieftec UK-02 czarny | od 135 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →