Obudowa Chieftec CW-01B-OP czarny
Zdjęcia 7 |
Chieftec słynie z najwyższej jakości komponentów komputerowych. Ta obudowa jest przeznaczona do uzupełnienia komputera domowego lub biurowego. Model jest prosty, a platforma wykonana przy użyciu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów. Dolna część przedniego panelu wyposażona jest w kanał wentylacyjny z kratki. Aby zapobiec przedostawaniu się kurzu z obudowy przez przedni kanał, wnętrze kratki jest wyposażone w filtr przeciwkurzowy.
W górnej części przedniego panelu obudowa komputera Chieftec CW-01B-OP w kolorze czarnym posiada trzy wtyczki do napędów optycznych 5.25″. Poniżej znajduje się wtyczka do zewnętrznego urządzenia pamięci 3.5″. Przednie zaślepki są wielokrotnego użytku. Kluczową cechą platformy jest obecność znaczącego stojaka na dyski twarde. Dolna część stelaża jest niewymienna i może pomieścić do czterech dysków twardych. Powyżej znajduje się wyjmowana sekcja na trzy kolejne dyski. W razie potrzeby możesz zainstalować dyski 2,5″ w gniazdach 3,5″. Pomimo klasycznej konstrukcji obudowy, z przednim stelażem na napędy, obudowa umożliwia montaż zasilacza w dolnej części. Obie ściany boczne platformy są ślepe. Jest to rygorystycznie zaprojektowana obudowa o zwiększonej funkcjonalności.
Kup Chieftec CW-01B-OP czarny
Chieftec Mesh Series - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 508 zł |
Obudowa Chieftec Mesh CW-01B-OP | 416 zł |
Obudowa komputerowa CHIEFTEC, CW-01B-OP, czarny | 445 zł |