Obudowa Chieftec ELOX HT-01B-OP czarny
Zdjęcia 5 |
Chieftec ELOX HT-01B-OP czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:2 szt.
Zewnętrzne wnęki 3,5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Chieftec ELOX HT-01B-OP czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec HT-01B-OP etui na komputer Mini Tower Black | 330 zł |
Chieftec Elox Series - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 386 zł |
Obudowa do komputera Chieftec HT-01B-OP | 269 zł |
Obudowa CHIEFTEC HT-01B-OP | 220 zł |
Obudowa CHIEFTEC HT-01B-OP | 220 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →