Fotelik samochodowy Chicco Synthesis XT-Plus
Zdjęcia 3 |
Chicco Synthesis XT-Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chicco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chicco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chicco Synthesis XT-Plus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chicco 05060658020000 - Synthesis XT-Plus rozmiar 0 kolor manhattan | 488 zł |
Chicco 5064896960000 - Synthesis X-Plus gr 0 Design lollipop 0506489696000 | 390 zł |
Chicco 60658540000 - Synthesis XT-Plus gr 0 Design wimbledon 0006065854000 | 366 zł |
Chicco 5060658450000 - Synthesis XT-Plus gr 0 Design topazio 0506065845000 | 345 zł |
Modyfikacja fotelika samochodowego:
- Chicco Synthesis XT-Plus różni się od Chicco Synthesis X-Plus wkładką dla noworodków
PolecamyPorównaj w tabeli →