Fotelik samochodowy RECARO Kio i-Size
Zdjęcia 13 |
RECARO Kio i-Size |
|
Ergonomiczny bezpieczny fotelik samochodowy z certyfikatem ECE 129 i-Size. Model będzie pasował do dzieci w wieku od 3 miesięcy do 4 lat. Wraz z zakupioną osobno wkładką dla noworodków ma służyć dosłownie od momentu wypisania dziecka z oddziału położniczego. Do momentu, kiedy wzrost dziecka osiągnie 80 cm, fotelik jest montowany w przedziale pasażerskim wyłącznie tyłem do kierunku jazdy, a następnie produkt można obrócić przodem do kierunku jazdy.
Preferowana opcja umieszczenia fotelika samochodowego zakłada podkładkę Recaro i-Size Avan/Kio z uchwytami Isofix, jednak ta podstawa często nie jest zawarta w standardowym pakiecie produktu. RECARO Kio i-Size ma trzystopniową regulację kąta pochylenia oparcia, zmienia się wysokość zagłówka oraz zintegrowanych pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa. Aby zapobiec skręcaniu się i zsuwaniu pasów, w modelu zastosowano technologię bezpieczeństwa HERO, czyli spójny system ochraniaczy naramiennych, pasów barkowych i zagłówka. Podczas kolizji bocznych system bezpieczeństwa Advanced Side Protection (ASP) pochłania energię uderzenia i skutecznie ją rozprasza. Otwory w korpusie fotelika oraz siateczkowe wstawki w tapicerce zapewniają dobrą cyrkulację powietrza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog RECARO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele RECARO.
Kup RECARO Kio i-Size
Recaro Kids Reduktor Kio Przekładnia Fotelik Samochodowy Kompatybilny z Re | 113 zł |
Recaro, Kio, fotelik samochodowy, na bazę i-Size, 0-18 kg, Select Night Bl | 849 zł |
RECARO Kio i-Size Reboarder Kio fotelik dziecięcy fotelik samochodowy dla | 1 296 zł |
RECARO Kids i-Size Reboarder Kio fotelik dziecięcy fotelik samochodowy dla | 1 196 zł |
Recaro - UK Kio I Size Prime Group 0-1 mata na fotel samochodowy czarna 89 | 1 296 zł |