Wanna Cersanit Lana 150x70 cm
Zdjęcia 3 |
Cersanit Lana 150x70 S301-161 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Lana 150x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Lana 150x70 cm prostokątna biały S301- | 639 zł |
Wanna Prostokątna 150X70 Cersanit Lana S301-161 | 835 zł |
CERSANIT S301-161 CERSANIT S301-161 WANNA PROSTOKąTNA LANA 150X70 CW | 626 zł |
Cersanit Lana Wanna prostokątna 150x70x43 cm, biała S301-161 - odbiór osob | 626 zł |
Modyfikacje Cersanit Lana
Ceny na Cersanit Lana |
---|---|---|---|---|
Cersanit Lana 140x70 cm | od 619 zł | 6 oferty | ||
Cersanit Lana 150x70 cm | od 626 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Lana 160x70 cm | od 634 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →