Wanna Cersanit Mito 140x70 cm (TS301-003)
Zdjęcia 2 |
Cersanit Mito Red 140x70 TS301-003 140x70 cm170x70 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Mito 140x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Mito Red 140x70 cm prostokątna biały T | 529 zł |
Wanna Prostokątna 140X70 Cersanit Mito Red Ts301-003 | 529 zł |
CERSANIT TS301-003 WANNA PROSTOKąTNA MITO RED 140X70 CW | 710 zł |
Modyfikacje Cersanit Mito
Ceny na Cersanit Mito |
---|---|---|---|---|
Cersanit Mito 140x70 cm | od 529 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Mito 170x70 cm | od 639 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →