Wanna Cersanit Lana 150x70 cm
Zdjęcia 3 |
Cersanit Lana 150x70 S301-161 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Cersanit Lana
Ceny na Cersanit Lana |
---|---|---|---|---|
Cersanit Lana 140x70 cm | od 619 zł | 8 oferty | ||
Cersanit Lana 150x70 cm | od 639 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Lana 160x70 cm | od 634 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →