Ванна Polimat Elza 140x70 см
Фото 3 |
Polimat Elza 140x70 00017 |
|
Ванна може продаватися без ніжок (або каркаса з ніжками).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Elza 140x70 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Polimat Wanna do zabudowy Polimat Elza 140x70 cm prostokątna biały połysk | 684 zł |
POLIMAT 00017 Wanna 140x70 ELZA | 683 zł |
Polimat Elza Wanna prostokątna 140x70 cm biała 00017 - odbiór osobisty: Kr | 684 zł |
Модификації Polimat Elza
Ціни на Polimat Elza |
---|---|---|---|---|
Polimat Elza 140x70 см | від 683 zł | 3 пропозиції | ||
Polimat Elza 150x70 см | від 732 zł | 3 пропозиції | ||
Polimat Elza 160x75 см | від 800 zł | 1 пропозиція | ||
Polimat Elza 170x75 см | від 872 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →