Wanna Cersanit Smart 170x80 cm
Zdjęcia 5 |
Cersanit Smart 170x80 S301-117 160x80 cm170x80 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Smart 170x80 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Smart 170x80 cm prostokątna biały S301 | 1 439 zł |
Wanna Prostokątna 170X80 Lewa Cersanit Smart S301-117 | 1 459 zł |
CERSANIT S301-117 CERSANIT S301-117 WANNA PROSTOKąTNA SMART LEWA 170X80 CW | 1 078 zł |
Cersanit Smart Wanna prostokątna 170x80 cm lewa biała S301-117 - odbiór os | 1 068 zł |
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Smart 170x80 cm prostokątna biały S301 | 1 459 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Cersanit Smart
Ceny na Cersanit Smart |
---|---|---|---|---|
Cersanit Smart 160x80 cm | od 1 062 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Smart 170x80 cm | od 1 068 zł | 8 oferty |
Polecamy