Ванна Cersanit Smart 170x80 см
Фото 5 |
Cersanit Smart 170x80 S301-117 160x80 см170x80 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Smart 170x80 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Smart 170x80 cm prostokątna biały S301 | 1 439 zł |
Wanna Prostokątna 170X80 Lewa Cersanit Smart S301-117 | 1 459 zł |
CERSANIT S301-117 CERSANIT S301-117 WANNA PROSTOKąTNA SMART LEWA 170X80 CW | 1 078 zł |
Cersanit Smart Wanna prostokątna 170x80 cm lewa biała S301-117 - odbiór os | 1 068 zł |
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Smart 170x80 cm prostokątna biały S301 | 1 459 zł |
Wanna Prostokątna 170X80 Prawa Cersanit Smart S301-116 | 1 439 zł |
Модификації Cersanit Smart
Ціни на Cersanit Smart |
---|---|---|---|---|
Cersanit Smart 160x80 см | від 1 062 zł | 6 пропозицій | ||
Cersanit Smart 170x80 см | від 1 068 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →