Wanna Cersanit Larga 170x75 cm
Zdjęcia 3 |
Cersanit Larga 170x75 S301-303 |
|
Wanna z podwójnym wzmocnieniem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Cersanit Larga
Ceny na Cersanit Larga |
---|---|---|---|---|
Cersanit Larga 150x75 cm | od 939 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Larga 160x75 cm | od 949 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Larga 170x75 cm | od 1 029 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Larga 180x80 cm odpływ / przelew na środku | od 1 109 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Larga 190x90 cm odpływ / przelew na środku | od 1 099 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →