Wanna Cersanit Inverto 170x80 cm wzmocnienie
Zdjęcia 4 |
Cersanit Inverto 170x80 S301-339 |
|
Wanna wykonana jest z termooszczędnego akrylu, który utrzymuje komfortową temperaturę, jest odporny na uszkodzenia i łatwy do utrzymania w czystości. Ściany mają tylko 15 mm grubości. Podwójne wzmocnienie wanny: żywica z włóknem szklanym.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Inverto 170x80 cm wzmocnienie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna wolnostojąca Cersanit Inverto 170x80 cm owalna biały połysk | 4 599 zł |
Wanna Wolnostojąca 170X80 Cersanit Inverto S301-339 | 4 599 zł |
CERSANIT S301-339 WANNA WOLNOSTOJĄCA OWALNA INVERTO 170X80 | 4 499 zł |
Wanna Wolnostojąca Cersanit Inverto owalna 170x80 | 4 620 zł |
Cersanit Inverto Wanna wolnostojąca 170x80 cm biała S301-339 - odbiór osob | 4 499 zł |
Polecamy