Wanna Cersanit Virgo 170x75 cm (S301-045)
Cersanit Virgo 170x75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Virgo 170x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Virgo 170x75 cm prostokątna biały poły | 1 139 zł |
Wanna Prostokątna 170X75 Cersanit Virgo S301-045 | 1 139 zł |
CERSANIT S301-045 Wanna prostokątna VIRGO 170x75 | 1 166 zł |
Cersanit Virgo Wanna prostokątna 170x75x42 cm, biała S301-045 - odbiór oso | 1 159 zł |
Modyfikacje Cersanit Virgo
Ceny na Cersanit Virgo |
---|---|---|---|---|
Cersanit Virgo 140x75 cm | od 1 159 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Virgo 150x75 cm | od 1 169 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Virgo 160x75 cm | od 1 179 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Virgo 170x75 cm | od 1 139 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Virgo 180x80 cm | od 1 169 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →