Ванна Cersanit Virgo 180x80 см
Фото 9 |
Cersanit Virgo 180x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Virgo 180x80 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Virgo 180x80 cm prostokątna biały S301 | 1 199 zł |
Wanna Prostokątna 180X80 Cersanit Virgo S301-103 | 1 199 zł |
CERSANIT S301-103 CERSANIT S301-103 WANNA PROSTOKąTNA VIRGO 180X80 CW | 1 174 zł |
Cersanit Virgo Wanna prostokątna 180x80x42 cm, biała S301-103 - odbiór oso | 1 169 zł |
Модификації Cersanit Virgo
Ціни на Cersanit Virgo |
---|---|---|---|---|
Cersanit Virgo 140x75 см | від 1 159 zł | 2 пропозиції | ||
Cersanit Virgo 150x75 см | від 1 169 zł | 2 пропозиції | ||
Cersanit Virgo 160x75 см | від 1 179 zł | 2 пропозиції | ||
Cersanit Virgo 170x75 см | від 1 139 zł | 4 пропозиції | ||
Cersanit Virgo 180x80 см | від 1 169 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →