Wanna Cersanit Virgo 180x80 cm
Zdjęcia 9 |
Cersanit Virgo 180x80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Virgo 180x80 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Virgo 180x80 cm prostokątna biały S301 | 1 199 zł |
Wanna Prostokątna 180X80 Cersanit Virgo S301-103 | 1 199 zł |
CERSANIT S301-103 CERSANIT S301-103 WANNA PROSTOKąTNA VIRGO 180X80 CW | 1 174 zł |
Cersanit Virgo Wanna prostokątna 180x80x42 cm, biała S301-103 - odbiór oso | 1 169 zł |
Modyfikacje Cersanit Virgo
Ceny na Cersanit Virgo |
---|---|---|---|---|
Cersanit Virgo 140x75 cm | od 1 159 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Virgo 150x75 cm | od 1 169 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Virgo 160x75 cm | od 1 179 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Virgo 170x75 cm | od 1 139 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Virgo 180x80 cm | od 1 169 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →