Bateria wodociągowa Cersanit Virgo S951-587
Zdjęcia 3 |
Cersanit Virgo S951-587 |
|
Mikser wytwarza hałas nie większy niż 30 dB. Silikonowy perlator Cersanit Water Save zapobiega tworzeniu się kamienia. Z systemem szybkiego montażu EasyFIX.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Virgo S951-587
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Bateria umywalkowa Cersanit Virgo chrom połysk S951-587 | 389 zł |
Bateria Umywalkowa Cersanit Virgo S951-587 | 389 zł |
Cersanit Bateria umywalkowa Cersanit Virgo czarny mat S951-589 | 409 zł |
Bateria Umywalkowa Cersanit Virgo S951-589 | 409 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →