Bateria wodociągowa Cersanit Larga S951-386
Zdjęcia 3 |
Cersanit Larga S951-386 |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli. Perlator Cersanit Water Save ogranicza przepływ wody do 6 l/min.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Larga S951-386
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Bateria umywalkowa podtynkowa Cersanit Larga czarny mat S951-385 | 499 zł |
Bateria umywalkowa ścienna Cersanit Larga AATW1001214390 | 459 zł |
Bateria Umywalkowa Podtynkowa Cersanit Larga S951-385 | 499 zł |
Bateria umywalkowa ścienna Cersanit Larga AATW1001214390 | 459 zł |
Cersanit Larga Bateria umywalkowa ścienna chrom S951-386 - odbiór osobisty | 419 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →