Bidet Cersanit Virgo K118-001
Zdjęcia 3 |
Cersanit Virgo K118-001 |
|
10 lat gwarancji producenta.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Virgo K118-001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Bidet wiszący Cersanit Virgo K118-001 | 859 zł |
CERSANIT K118-001 BIDET ZAWIESZANY VIRGO UM BOX | 830 zł |
Cersanit Virgo Bidet podwieszany 55,5x36 cm z otworem na baterię biały K11 | 829 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →