Bateria wodociągowa Cersanit Vero S951-042
Cersanit Vero S951-042 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Vero S951-042
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Bateria Umywalkowa Cersanit Vero S951-042 | 289 zł |
Bateria umywalkowa Cersanit Vero stojąca chrom | 216 zł |
Bateria umywalkowa Cersanit VERO S951-042 | 219 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →