Bateria wodociągowa Ferro Stillo BSL2A
Ferro Stillo BSL2A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferro Stillo BSL2A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria umywalkowa Ferro Stillo stojąca chrom (BSL2A) | 192 zł |
Bateria Umywalkowa Ferro Stillo Z Obrotową Wylewką | 199 zł |
FERRO BSL2A STILLO bateria umywalkowa stojąca z obrotową wylewką, chrom | 211 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →