Szlifierka Bosch GWX 18V-10 PSC Professional 06017B0800
Bosch GWX 18V-10 PSC Professional 06017B0800 |
|
X-LOCK to unikalny system bezkluczowego mocowania przyponu. Simply Connected - personalizacja instrumentu przez Bluetooth (w zestawie moduł Low Energy GCY 42).
Zwykła tarcza z okrągłym otworem nie jest odpowiednia dla tego modelu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GWX 18V-10 PSC Professional 06017B0800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa szlifierka kątowa GWX 18V-10 P | 864 zł |
Bosch Professional GWX 18V-10 PSC (125 mm) - Akumulatorowa szlifierka kąto | 1 109 zł |
Szlifierka kątowa Bosch GWX 18V-10 PSC Professional 125 mm (+ walizka) 0.6 | 1 902 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH, 18V, 125 mm, X-LOCK GWX 18V-10 PSC | 1 472 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →