Zestaw naczyń Berlinger Haus Rose Gold BH-7182
Zdjęcia 7 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-7182 ciemnobrązowy granatowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose Gold BH-7182
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW GARNKÓW BERLINGER HAUS BH-7182 22 ELEM. ROSE GOLD | 869 zł |
Berlinger Haus Zestaw 22 elementów garnki, patelnie, akcesoria kuchenne, n | 869 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold Edition, różowe złot | 925 zł |
ZESTAW GARNKÓW BERLINGER HAUS BH-7182 22 ELEM. ROSE GOLD | 1 058 zł |
Ekwipunek:
- Rondel z pokrywką 20x10,4 cm, 2,5 l
- Rondel z pokrywką 24x11,8 cm, 4,1 l
- Rondel z pokrywką 28x12,5 cm, 6,1 l
- Patelnia 20x4,2 cm, 1,0 l
- Patelnia 24x4,8 cm, 1,7 l
- Sprzęt AGD 4 szt
- Plastikowe pokrywki 5 szt
- Podkładki żaroodporne 2 szt
- Noże kuchenne 9 cm, 12,5 cm, 20 cm
Modyfikacje Berlinger Haus Rose Gold BH-7182
Ceny na Berlinger Haus Rose Gold BH-7182 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose Gold BH-7182 | od 869 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7183 | od 769 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →