Suszarka BaByliss Elegance 5336NPE
Zdjęcia 4 |
BaByliss Elegance 5336NPE fioletowy różowy |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss Elegance 5336NPE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka BaByliss Suszarka do Włosów Babyliss 5336NPE Szary 2100 W | 190 zł |
BaByliss Elegance 2100 Suszarka do włosów 1 szt. | 225 zł |
Suszarka do włosów BABYLISS 5336NPE | 184 zł |
Modyfikacje BaByliss Elegance 5336NPE
Ceny na BaByliss Elegance 5336NPE |
---|---|---|---|---|
BaByliss Elegance 5336NPE | od 184 zł | 4 oferty | ||
BaByliss 5336PE | od 209 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →