Płyta główna ASRock B550M-HVS SE
Zdjęcia 6 |
Kompaktowa i niedroga płyta główna ASRock z gniazdem procesora AMD AM4 i chipsetem B550. Zaprojektowany do montażu uniwersalnych systemów domowych i biurowych, stacji roboczych klasy podstawowej i komputerów do gier do gier Full HD na średnich ustawieniach. Kompatybilny z szeroką gamą procesorów Ryzen wprowadzonych na rynek od 2017 do 2022 roku, w tym z rodzinami Pinnacle Ridge, Summit Ridge, Raven Ridge, Matisse, Picasso, Vermeer, Cezanne i Renoir.
Kompaktowe wymiary ułatwiają instalację w małych obudowach, a dobrze wyważona konfiguracja sprzętowa zawiera wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia nowoczesnych, wielofunkcyjnych systemów do użytku domowego lub biurowego. Nadaje się również do komputerów do gier, nastawionych na gry w rozdzielczości Full HD. Podsystem dyskowy ASRock B550M-HVS SE zawiera jedno złącze M.2, niezbędne do podłączenia szybkich dysków SSD M.2 (magistrala PCI-E 3.0) oraz cztery klasyczne porty SATA3, przeznaczone dla tradycyjnych dysków 2,5 lub 3,5 cala. Płyta posiada również 2 gniazda DIMM dla pamięci RAM DDR4, obsługujące tryb dwukanałowy i technologię XMP, z maksymalną częstotliwością do 4733 MHz, porównywalną z charakterystyką prędkości podstawowych pasków DDR5. Do przetwarzania ruchu sieciowego zainstalowany jest kontroler Realtek RTL8111H o przepustowości 1 Gbit/s.
Kup ASRock B550M-HVS SE
ASRock B550M-HVS PL B550M-HVS SE | 492 zł |
ASRock B550M-HVS SE P?yta g?ówna - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - | 321 zł |
ASrock B550M-HVS SE | 309 zł |
ASrock B550M-HVS SE | 309 zł |