SSD A-Data SE800 ASE800-512GU32G2-CBL 512 GB
Wideo 4Zdjęcia 7 |
A-Data ASE800-512GU32G2-CBL 512 GB1 TB |
|
SE800 jest zgodny ze standardami IEC IP68, co zapewnia pełną ochronę przed kurzem i zachowuje pełną wydajność po 30 minutach w wodzie na głębokości 1,5 m.
SE800 spełnia normę odporności na wstrząsy MIL-STD-810G 516.6 i łatwo wytrzymuje przypadkowe upadki i uderzenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data SE800 ASE800-512GU32G2-CBL 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk ADATA SE800 512GB SSD | 200 zł |
Dysk ADATA SE800 512GB SSD ASE800-512GU32G2-CBL | 200 zł |
Dysk zewnętrzny SSD ADATA SE800 512GB Czarny (ASE800-512GU32G2-CBK) | 282 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data SE800 ASE800-512GU32G2-CBL
Ceny na A-Data SE800 ASE800-512GU32G2-CBL |
---|---|---|---|---|
A-Data SE800 ASE800-512GU32G2-CBL 512 GB | od 200 zł | 4 oferty | ||
A-Data SE800 ASE800-1TU32G2-CBL 1 TB | od 270 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →