NAS-сервер WD My Cloud PRO PR4100 24 ТБ
Фото 8 | 5 878 zł Купити! WD 24TB My Cloud PR4100 - WDBNFA0240KBK-EESN, Hard Drive WDBNFA0240KBK-EESWesterndigital.comОфіційний партнер WD Доставка: по Польщі Поскаржитись |
WD My Cloud PRO PR4100 24 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації WD My Cloud PRO PR4100
Ціни на WD My Cloud PRO PR4100 |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud PRO PR4100 8 ТБ | від 3 662 zł | 2 пропозиції | ||
WD My Cloud PRO PR4100 16 ТБ | від 4 400 zł | 2 пропозиції | ||
WD My Cloud PRO PR4100 24 ТБ | від 5 878 zł | 1 пропозиція | ||
WD My Cloud PRO PR4100 40 ТБ | від 7 485 zł | 2 пропозиції | ||
WD My Cloud PRO PR4100 без HDD | від 2 283 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →