NAS-сервер WD My Cloud Home Duo 6 ТБ
Відео 9Фото 11 |
WD My Cloud Home Duo 6 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud Home Duo 6 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital My Cloud Home Duo 6 Tb WDBMUT0060JWT-EESN Osobista Pamięć | 2 357 zł |
Western Digital My Cloud Home Duo 6 TB Ethernet Plata – NAS | 2 033 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! western digital WDC WDBMUT0060JWT-EESN NAS WD My Clo | 1 470 zł |
Western Digital Mycloud Home Duo Usb 3.0 3.5´´ External Hdd Posrebrzany 14 | 1 625 zł |
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud Home Duo
Ціни на WD My Cloud Home Duo |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud Home Duo 4 ТБ | від 1 455 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud Home Duo 6 ТБ | від 1 470 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Cloud Home Duo 8 ТБ | від 1 524 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Cloud Home Duo 12 ТБ | від 2 021 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Cloud Home Duo 16 ТБ | від 2 661 zł | 8 пропозицій | ||
WD My Cloud Home Duo 20 ТБ | від 3 447 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →