NAS-сервер WD My Cloud Home 4 ТБ (WDBVXC0040HWT-EESN)
Відео 15Фото 9 |
WD My Cloud Home 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud Home 4 ТБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD My Cloud Home - 4TB - Serwer NAS | 821 zł |
WD My Cloud Home 4TB HD-EX-WD-724 | 884 zł |
Serwer plików WD MyCloud Home 4TB (WDBVXC0040HWT-EESN) | 848 zł |
WD 4TB My Cloud Home - WDBVXC0040HWT-EESN, Hard Drive WDBVXC0040HWT-EESN | 800 zł |
Serwer plików WESTERN DIGITAL, 1 kieszeń, USB 3.0 | 1 058 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud Home
Ціни на WD My Cloud Home |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud Home 2 ТБ | від 599 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 3 ТБ | від 730 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 4 ТБ | від 800 zł | 10 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 6 ТБ | від 948 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud Home 8 ТБ | від 1 156 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →