NAS-сервер WD My Cloud PRO PR2100 8 ТБ
Фото 8 |
WD My Cloud PRO PR2100 8 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud PRO PR2100 8 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital My Cloud PR2100 WDBBCL0080JBK-EESN Serwer Plików NAS 4GB R | 2 937 zł |
Serwer plików WD My Cloud Pro Series PR2100 8TB (WDBBCL0080JBK-EESN) | 3 897 zł |
WD My Cloud Pro Series PR2100 8TB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 3 829 zł |
Western Digital 2 Bay Wdbbcl0080jbk-eesn Cloud Pro Series Pr2100 Nas 8tb C | 4 343 zł |
Модификації WD My Cloud PRO PR2100
Ціни на WD My Cloud PRO PR2100 |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud PRO PR2100 4 ТБ | від 2 865 zł | 1 пропозиція | ||
WD My Cloud PRO PR2100 8 ТБ | від 2 937 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud PRO PR2100 12 ТБ | від 3 416 zł | 1 пропозиція | ||
WD My Cloud PRO PR2100 без HDD | від 5 314 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →