NAS-сервер WD My Cloud Home 6 ТБ (WDBVXC0060HWT-EESN)
Відео 15Фото 9 |
WD My Cloud Home 6 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud Home 6 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD 6TB My Cloud Home Personal Cloud WDBVXC0060HWT-EESN | 1 858 zł |
WD My Cloud Home - 6TB - Serwer NAS | 948 zł |
WD 6TB My Cloud Home - WDBVXC0060HWT-EESN, Hard Drive WDBVXC0060HWT-EESN | 1 000 zł |
Western Digital Usb3 6tb My Cloud Home Sas Hard Disk Drive Posrebrzany WDB | 1 090 zł |
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud Home
Ціни на WD My Cloud Home |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud Home 2 ТБ | від 599 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 3 ТБ | від 730 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 4 ТБ | від 800 zł | 13 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 6 ТБ | від 948 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud Home 8 ТБ | від 1 156 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →