NAS-сервер WD My Cloud Home 3 ТБ (BVXC0030HWT-EESN)
Відео 15Фото 9 |
WD My Cloud Home 3 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud Home 3 ТБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD 3TB My Cloud Home Personal Cloud - WDBVXC0030HWT-EESN WDBVXC0030HWT-NES | 1 628 zł |
WD My Cloud Home - 3TB - Serwer NAS | 772 zł |
WD 3TB My Cloud Home - WDBVXC0030HWT-EESN, Hard Drive WDBVXC0030HWT-EESN | 730 zł |
Dysk sieciowy Western Digital My Cloud Home 3TB (WDBVXC0030HWT-EESN) Srebr | 869 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Serwer WD WDBVXC0030HWT-EESN (RJ-45; kolor biało-szary | 758 zł |
Western Digital Usb3 3tb My Cloud Home Sas Hard Disk Drive Posrebrzany WDB | 809 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! western digital MyCloud Home 3TB WDBVXC0030HWT-EESN - | 740 zł |
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud Home
Ціни на WD My Cloud Home |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud Home 2 ТБ | від 599 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 3 ТБ | від 730 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 4 ТБ | від 800 zł | 13 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 6 ТБ | від 948 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud Home 8 ТБ | від 1 156 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →