NAS-сервер WD My Cloud Home 8 ТБ (WDBVXC0080HWT-NESN)
Відео 15Фото 9 |
WD My Cloud Home 8 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud Home 8 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD My Cloud Home - 8TB - Serwer NAS | 1 156 zł |
Serwer plików WD My Cloud Home 8TB (WDBVXC0080HWT) | 1 260 zł |
WD 8TB My Cloud Home - WDBVXC0080HWT-EESN, Hard Drive WDBVXC0080HWT-EESN | 1 200 zł |
Western Digital My Cloud Home 8TB NAS | 1 563 zł |
Western Digital Wdbvxc0080hwt-eesn 8tb Network-nas Hard Driver Biały,Posre | 1 273 zł |
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud Home
Ціни на WD My Cloud Home |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud Home 2 ТБ | від 599 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 3 ТБ | від 730 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 4 ТБ | від 800 zł | 10 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 6 ТБ | від 948 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud Home 8 ТБ | від 1 156 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →