NAS-сервер WD My Cloud Home 2 ТБ
Відео 15Фото 9 |
WD My Cloud Home 2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud Home 2 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD My Cloud Home - 2TB - Serwer NAS | 778 zł |
Serwer plików WD MyCloud Home 2TB (WDBVXC0020HWT-EESN) | 749 zł |
WD MyCloud Home 2TB WDBVXC0020HWT-EESN | 820 zł |
Western Digital Usb3 2tb My Cloud Home Sas Hard Disk Drive Posrebrzany WDB | 814 zł |
WD My Cloud Home 2TB - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego produktu. Nie zwle | 599 zł |
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud Home
Ціни на WD My Cloud Home |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud Home 2 ТБ | від 599 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 3 ТБ | від 730 zł | 7 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 4 ТБ | від 800 zł | 10 пропозицій | ||
WD My Cloud Home 6 ТБ | від 948 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud Home 8 ТБ | від 1 156 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →