Serwer plików NAS WD My Cloud Home 2 TB
Wideo 15Zdjęcia 9 |
WD My Cloud Home 2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD My Cloud Home 2 TB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD My Cloud Home - 2TB - Serwer NAS | 771 zł |
Serwer plików WD MyCloud Home 2TB (WDBVXC0020HWT-EESN) | 749 zł |
Serwer plików WD My Cloud Home 2TB (WDBVXC0020HWT-EESN) | Bezpłatny transp | 606 zł |
Serwer plików WD My Cloud Home 2TB (WDBVXC0020HWT-EESN) | Bezpłatny transp | 611 zł |
Western Digital Usb3 2tb My Cloud Home Sas Hard Disk Drive Posrebrzany WDB | 808 zł |
WD MyCloud Home 2TB WDBVXC0020HWT-EESN | 820 zł |
WD My Cloud Home 2TB - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego produktu. Nie zwle | 599 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD My Cloud Home
Ceny na WD My Cloud Home |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud Home 2 TB | od 599 zł | 8 oferty | ||
WD My Cloud Home 3 TB | od 730 zł | 6 oferty | ||
WD My Cloud Home 4 TB | od 800 zł | 10 oferty | ||
WD My Cloud Home 6 TB | od 948 zł | 4 oferty | ||
WD My Cloud Home 8 TB | od 1 126 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →