NAS-сервер WD My Cloud PRO PR2100 4 ТБ
Фото 8 | 2 865 zł Купити! WD 4TB My Cloud PR2100 - WDBBCL0040JBK-EESN, Hard Drive WDBBCL0040JBK-EESNWesterndigital.comОфіційний партнер WD Доставка: по Польщі Поскаржитись |
WD My Cloud PRO PR2100 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації WD My Cloud PRO PR2100
Ціни на WD My Cloud PRO PR2100 |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud PRO PR2100 4 ТБ | від 2 865 zł | 1 пропозиція | ||
WD My Cloud PRO PR2100 8 ТБ | від 2 937 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud PRO PR2100 12 ТБ | від 3 416 zł | 1 пропозиція | ||
WD My Cloud PRO PR2100 без HDD | від 5 314 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →