NAS-сервер WD My Cloud EX2 Ultra 28 ТБ
Відео 13Фото 19 |
WD My Cloud EX2 Ultra 28 ТБ |
|
Підтримка хмарних технологій віддаленого доступу до даних. Компактні розміри.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud EX2 Ultra 28 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD My Cloud EX2 Ultra - 28TB - Serwer NAS | 4 109 zł |
Serwer plików WD My Cloud EX2 Ultra 28TB (WDBVBZ0280JCH-EESN) | 3 959 zł |
WD 28TB My Cloud EX2 Ultra - WDBVBZ0280JCH-EESN, Hard Drive WDBVBZ0280JCH- | 4 597 zł |
MYCLOUD EX2 ULTRA 28TB CHARCOAL/3.5IN 2X14TB RED 2XUSB3.0 | 4 225 zł |
MYCLOUD EX2 ULTRA 28TB CHARCOAL/3.5IN 2X14TB RED 2XUSB3.0 | 4 371 zł |
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud EX2 Ultra
Ціни на WD My Cloud EX2 Ultra |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud EX2 Ultra 4 ТБ | від 1 291 zł | 11 пропозицій | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 6 ТБ | від 1 657 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 12 ТБ | від 2 029 zł | 2 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 16 ТБ | від 2 823 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 28 ТБ | від 3 959 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 36 ТБ | від 4 300 zł | 2 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra без HDD | від 718 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →