NAS-сервер WD My Cloud EX2 Ultra 6 ТБ
Відео 13Фото 19 |
WD My Cloud EX2 Ultra 6 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud EX2 Ultra 6 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD My Cloud EX2 Ultra - 6TB - Serwer NAS | 1 657 zł |
WD 6TB My Cloud EX2 Ultra - WDBVBZ0060JCH-EESN, Hard Drive WDBVBZ0060JCH-E | 1 746 zł |
WD My Cloud EX2 Ultra 6TB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 1 949 zł |
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud EX2 Ultra
Ціни на WD My Cloud EX2 Ultra |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud EX2 Ultra 4 ТБ | від 1 290 zł | 9 пропозицій | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 6 ТБ | від 1 657 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 12 ТБ | від 2 020 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 16 ТБ | від 2 823 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 28 ТБ | від 4 109 zł | 6 пропозицій | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 36 ТБ | від 4 300 zł | 2 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra без HDD | від 723 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →