NAS-сервер WD My Cloud EX2 Ultra 4 ТБ
Відео 13Фото 19 |
WD My Cloud EX2 Ultra 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud EX2 Ultra 4 ТБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital My Cloud EX2 Ultra Ethernet NAS Czarny 4 TB Dysk twardy 20 | 2 381 zł |
WD My Cloud EX2 Ultra - 4TB - Serwer NAS | 1 291 zł |
Serwer plików WD My Cloud EX2 Ultra 4TB (WDBVBZ0040JCH-EESN) | 1 328 zł |
WD MYCLOUD EX2 ULTRA 4TB 3,5" Czarny | 1 349 zł |
WD 4TB My Cloud EX2 Ultra - WDBVBZ0040JCH-EESN, Hard Drive WDBVBZ0040JCH-E | 1 477 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud EX2 Ultra
Ціни на WD My Cloud EX2 Ultra |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud EX2 Ultra 4 ТБ | від 1 291 zł | 9 пропозицій | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 6 ТБ | від 1 657 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 12 ТБ | від 2 020 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 16 ТБ | від 2 823 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 28 ТБ | від 4 109 zł | 6 пропозицій | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 36 ТБ | від 4 300 zł | 2 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra без HDD | від 724 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →