Serwer plików NAS WD My Cloud EX2 Ultra 4 TB
Wideo 13Zdjęcia 19 |
WD My Cloud EX2 Ultra 4 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD My Cloud EX2 Ultra 4 TB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Western Digital My Cloud EX2 Ultra Ethernet NAS Czarny 4 TB Dysk twardy 20 | 2 381 zł |
WD My Cloud EX2 Ultra - 4TB - Serwer NAS | 1 290 zł |
Serwer plików WD My Cloud EX2 Ultra 4TB (WDBVBZ0040JCH-EESN) | 1 328 zł |
WD 4TB My Cloud EX2 Ultra - WDBVBZ0040JCH-EESN, Hard Drive WDBVBZ0040JCH-E | 1 477 zł |
Dysk sieciowy Western Digital My Cloud EX2 Ultra 4TB (WDBVBZ0040JCH-EESN) | 1 404 zł |
Western Digital My Cloud Ex2 4tb Wdbvbz0040jch-eesn San Storage System Cza | 1 452 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD My Cloud EX2 Ultra
Ceny na WD My Cloud EX2 Ultra |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud EX2 Ultra 4 TB | od 1 290 zł | 6 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 6 TB | od 1 650 zł | 3 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 12 TB | od 2 404 zł | 2 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 16 TB | od 2 823 zł | 4 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 28 TB | od 4 109 zł | 4 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 36 TB | od 4 300 zł | 2 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra bez HDD | od 724 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →