Serwer plików NAS WD My Cloud EX2 Ultra 16 TB
Wideo 13Zdjęcia 19 |
WD My Cloud EX2 Ultra 16 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD My Cloud EX2 Ultra 16 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD My Cloud EX2 Ultra - 16TB - Serwer NAS | 2 823 zł |
Serwer plików WD My Cloud EX2 Ultra 16TB (WDBVBZ0160JCH-EESN) | 2 945 zł |
WD 16TB My Cloud EX2 Ultra - WDBVBZ0160JCH-EESN, Hard Drive WDBVBZ0160JCH- | 3 044 zł |
Serwer plików NAS WD My Cloud EX2 Ultra 16 TB ( WDBVBZ0160JCH ) | 3 078 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD My Cloud EX2 Ultra
Ceny na WD My Cloud EX2 Ultra |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud EX2 Ultra 4 TB | od 1 270 zł | 12 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 6 TB | od 1 657 zł | 3 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 12 TB | od 1 985 zł | 4 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 16 TB | od 2 823 zł | 4 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 28 TB | od 3 959 zł | 5 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 36 TB | od 6 000 zł | 1 oferta | ||
WD My Cloud EX2 Ultra bez HDD | od 718 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →