Serwer plików NAS WD My Cloud EX2 Ultra bez HDD
Wideo 13Zdjęcia 19 |
WD My Cloud EX2 Ultra bez HDD |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD My Cloud EX2 Ultra bez HDD
Wszystkie ceny 9 →Western Digital My Cloud EX2 Ultra Ethernet NAS Czarny WDBVBZ0000NCH-NESN | 1 080 zł |
WD My Cloud EX2 Ultra - 0TB - Serwer NAS | 728 zł |
Serwer plików WD My Cloud EX2 Ultra 0TB (WDBVBZ0000NCH-EESN) | 718 zł |
WD 0TB My Cloud EX2 Ultra - WDBVBZ0000NCH-EESN, Hard Drive WDBVBZ0000NCH-E | 739 zł |
Dysk sieciowy Western Digital My Cloud EX2 Ultra (WDBVBZ0000NCH-EESN) Czar | 733 zł |
WD My Cloud EX2 Ultra to kompaktowy, 2-dyskowy serwer NAS o minimalistycznym wyglądzie. Model dostępny jest zarówno w „gołej” konfiguracji podstawowej bez HDD, jak i w wersjach z różnymi rozmiarami dysków WD RED (do 16 TB).
Minimalistyczny design
Serwer NAS jest zaprojektowany w neutralnej i surowej postaci, bez żadnych zbędnych rzeczy. Na „elewacji” jego korpusu widać tylko lampki kontrolne pracy, z tyłu znajdują się porty połączeniowe : Gigabit LAN, dwa złącza USB 3.0 i to wszystko (poza złączem zasilania). Z jakiegoś powodu model nie został nawet wyposażony w przycisk wyłączania, chociaż zapewniono odpowiednie wskaźnik.
Część sprzętowa
Gniazda na dwa dyski HDD znajdują się "pod pokrywą" górnej perforowanej pokrywy. Pomiędzy nimi znajduje się płytka, na której wlutowano dwurdzeniowy procesor Marvell ARMADA 385 1,3 GHz, 1 GB pamięci RAM DDR3 i 256 MB pamięci flash. Deklarowany pobór mocy chipa wynosi 5 W. Może to uzasadniać brak przycisku wyłączania - przy tak niskim zużyciu energii wyłączanie urządzenia po prostu nie ma sensu.
Pakiet opcji
W przeglądarce zostanie otwarty interfejs menu dysku WD My Cloud EX2 Ultra. Pulpit dostarcza informacji o trybie pracy serwera NAS, wyświetla statystyki wykorzystania miejsca na dysku, stan czujników sprzętowych, aktualne obciążenie sieci, procesora i pamięci RAM itp. Użytkownik ma prawo elastycznie konfigurować zdalny dostęp do magazynu, dystrybuować indywidualne prawa dostępu, wykorzystywać dodatkowe moduły do swoich osobistych żądań. Jest to dokładnie zestaw opcji wymaganych od dobrego serwera NAS dla domu.
Modyfikacje WD My Cloud EX2 Ultra
Ceny na WD My Cloud EX2 Ultra |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud EX2 Ultra 4 TB | od 1 291 zł | 11 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 6 TB | od 1 657 zł | 3 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 12 TB | od 2 029 zł | 2 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 16 TB | od 2 823 zł | 4 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 28 TB | od 3 959 zł | 5 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 36 TB | od 4 300 zł | 2 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra bez HDD | od 718 zł | 9 oferty |