Serwer plików NAS WD My Cloud EX2 Ultra 32 TB
Wideo 13Zdjęcia 19 | Produkt jest niedostępny Obudowa: wolnostojąca; Kieszenie na dyski 3.5" (szt.): 2; Pojemność dołączonych dysków (TB): 32; SATA 2; SATA 3; Funkcja RAID: RAID 0; RAID 1; JBOD; Funkcje: serwer www; serwer FTP; serwer wydruku; multimedia (DLNA, iTunes, uPnP); klient BitTorrent; serwer monitoringu; kopia zapasowa; DDNS |
WD My Cloud EX2 Ultra 32 TB |
|
Wsparcie technologii chmurowych zdalnego dostępu do danych. Kompaktowe wymiary.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje WD My Cloud EX2 Ultra
Ceny na WD My Cloud EX2 Ultra |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud EX2 Ultra 4 TB | od 1 270 zł | 12 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 6 TB | od 1 657 zł | 3 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 12 TB | od 1 985 zł | 4 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 16 TB | od 2 823 zł | 4 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 28 TB | od 3 959 zł | 5 oferty | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 36 TB | od 6 000 zł | 1 oferta | ||
WD My Cloud EX2 Ultra bez HDD | od 718 zł | 9 oferty |