NAS-сервер WD My Cloud EX2 Ultra 16 ТБ
Відео 13Фото 19 |
WD My Cloud EX2 Ultra 16 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud EX2 Ultra 16 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD My Cloud EX2 Ultra - 16TB - Serwer NAS | 2 823 zł |
Serwer plików WD My Cloud EX2 Ultra 16TB (WDBVBZ0160JCH-EESN) | 2 945 zł |
WD 16TB My Cloud EX2 Ultra - WDBVBZ0160JCH-EESN, Hard Drive WDBVBZ0160JCH- | 3 044 zł |
Serwer plików NAS WD My Cloud EX2 Ultra 16 TB ( WDBVBZ0160JCH ) | 3 078 zł |
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud EX2 Ultra
Ціни на WD My Cloud EX2 Ultra |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud EX2 Ultra 4 ТБ | від 1 291 zł | 11 пропозицій | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 6 ТБ | від 1 657 zł | 3 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 12 ТБ | від 1 985 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 16 ТБ | від 2 823 zł | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 28 ТБ | від 3 959 zł | 5 пропозицій | ||
WD My Cloud EX2 Ultra 36 ТБ | від 6 000 zł | 2 пропозиції | ||
WD My Cloud EX2 Ultra без HDD | від 718 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →